!!! Podla nových smerníc EÚ nieje možné koloidné striebro predávať na vnútorné použitie!!! Mimo EÚ sa nadalej KS môže predávať aj na vnútorné použitie          

 

 

GA Striebro ako ho nepoznáme

 

Koloidné striebro slúži na dezifekciu a ničenie bakterií a iných nežiadaných faktorov čo sa týka pitnej vody.

 

Dnes v dobe plnej moderných technológií sa na dezifekciu začalo používať okrem množstva iných chemických produktov, aj produkt prírodný a to Koloidné striebro. Pri aplikácii Koloidného striebra do studní sa nanočastice striebra usadia na stenách studne a tak dokážu úspešne plniť svoju funkciu aj niekoľko mesiacov.

 

Koloidné striebro sa vyrába elektrolýzou 99,9% striebra a destilovanej vody. Okrem dezinfecie studní sa Koloidné striebro môžeme využívať aj inak.

 

Koloidne striebro  je určené aj na vnútorné alebo vonkajšie použitie u ľudí s koncentráciou viac ako 10ppm (parts per milion) striebra.

Taktiež ako pri studniach aj v ľudskom tele KS zabíja baktérie, ničí plesne a vírusy, a taktiež pomáha posilniť prirodzenú imunitu človeka.

 

Koloidné striebro je širokospektrálne antibiotikum bez negatívnych vedľajších účinkov už vyše 100 rokov úspešne zabíja cca 800 kmeňov baktérií, vírusov a plesní ktoré sa vďaka unikátnej vlastnosti striebra nedokážu prispôsobiť a prežiť.

 

Využitie v domácnosti:

KS môžeme účinne využívať nielen ako dezinfekciu vody v studniach alebo ako antibiotikum, ale dá sa prakticky a účinne využiť aj v domácnosti.

 

- pridávanie do aviváže na priamu dezinfekciu prádla ,bielizne počas prania (do 60°C)

 

- pomocou rozprašovača aplikovať priamo na postelné prádlo alebo matrac (účinná proti roztočom, plesniam a rôznym baktériám vyskytujúcim sa bežne v našich posteliach)

 

- pridaním do vody na zalievanie kvetín (cca 1dcl KS na liter vody),prípadne aplikovať pomocou rozprašovača na kvetiny. Taktiež to môžeme použiť aj pri živých kvetinách. Účinok sa prejaví na predĺžení životnosti a čerstvosti rezaných kvetín, a u črepníkových zničí rôzne plesne, vošky aj niektoré choroby pri kvetinách.

 

- KS môžeme použi na dezinfekciu zubnej protézy (náhrady),zubných strojčekov a podobne . (do pohára(nádoby)s vodou kde si na noc ukladáme protézu, strojček atď. nalejeme 0,5 dcl KS a necháme cez noc pôsobiť)

 

- Taktiež KS možno využiť aj pri zubných kefkách.(do pohára(nádoby) s vodou cca 1,5dcl pridáme 0,5dcl KS a necháme cez noc ponorenú kefku.(umývacou časťou v pohári)

 

Pre domácich miláčikov (psy, mačky, škrečky, vtáčiky, papagáje, domácu hydinu a iné)

- pre ich lepšiu vitalitu, prípadne nejaké zápaly .črevné problémy a pod. Pridávame do vody alebo krmiva (podľa druhu žrádla aké im podávame),cca 1dcl alebo podľa vlastného uváženia.

-pre definfekciu pelechov, klietok, akvárií a pod. dáme do rozprašovača a aplikujeme.

-na dezinfekciu srsti, peria tiež použijeme rozprašovač a nanesieme na srsť alebo perie, môžeme aplikovať aj v prípade egzémov, kožných vyrážok a podobne.

História projektu

Po osobnej výbornej skúsenosti od roku 2007 sme v roku 2008 začali výrábať s certifikovanými strojmi vlastné KS s koncentráciou 25ppm ktoré sme následne dali testovať v RÚVZ a ponúkať ho luďom ako dobrú alternatívu pri liečení rôznych chorôb.Ks sa nám osvedčilo u klientov s rôznymi problémami ako napr:slábá imunita po transplatácii,žalúdočné problémy, rôzne zápaly, chrípky,nádcha, popáleniny,vzrážky od slnka,rôzne alergické reakcie, ruže pri Diabetes atď. Od vtedy získavame nové poznatky o širokospektálnosti koloidné strieba a snažíme sa ludom priniesť nové laboratorne testované poznatky o jeho vlastnostiach.